sale szkoleniowe

Profesjonalne

Organizujesz konferencję, spotkanie biznesowe, szkolenie? Huta Paprocka to idealne miejsce na takie okazje. Obiekt dysponuje dwiema profesjonalnymi, wyposażonymi w nowoczesny sprzęt multimedialny salami konferencyjnymi. Duża sala jest w stanie pomieścić nawet 160 osób, a po wytężonej pracy umysłowej można udać się na zasłużony relaks - umiejscowienie restauracji nad samym jeziorem sprzyja bowiem wypoczynkowi i rekreacji. Obiekt dysponuje wypożyczalnią sprzętu sportowego. Można skorzystać m.in. z kajaków, rowerków wodnych, łodzi wiosłowych, kijków nordic walking. Dysponujemy wszystkim, co zapewni świetną rozrywkę na świeżym powietrzu.

o nas

Kilka słów

Huta paprocka to kuźnia smaków, niezwykłego klimatu i niezapomnianych chwil... Smacznie i treściwie - tylko takie dania wychodzą z Kuchni Huty Paprockiej. Szef kuchni serwuje bogatą paletę samków, pełną kolorów i zapachów. Smakosze i miłośnicy dobrej kuchni z pewnością wybiorą z karty dania, które skradną ich podniebienia, wzmacniając je wyśmienitymi trunkami z bogatej karty alkoholi. Obiad z przyjaciółmi, lunch służbowy, a może rodzinna uroczystość - Huta Paprocka to idealne miejsce na każdą okazję.

historię

Poznaj naszą

Przenosimy się do XVIII wieku, w którym w Księstwie Pszczyńskim nad Jeziorem 44 została założona kuźnica żelaza. Dziś Huta Paprocka to dziedzictwo kulturowe okraszone dobrym smakiem i doprawione wyjątkowym klimatem - zapraszamy w niezwykłą podróż smaków... Niezwykłe miejsce otulane historycznym klimatem tworzy niepowtarzalną atmosferę, a jego tłem jest natura, która okala to miejsce, zachęca do spacerów, wypoczynku i oderwania się od codziennych obowiązków.