Konferencje i sale szkoleniowe

Profesjonalne

Organizujesz konferencję, spotkanie biznesowe lub szkolenie? Huta Paprocka to idealne miejsce na takie okazje. Obiekt dysponuje dwiema profesjonalnymi, wyposażonymi w nowoczesny sprzęt multimedialny salami konferencyjnymi. Duża sala jest w stanie pomieścić nawet 160 osób. Natomiast po wytężonej pracy umysłowej można udać się na zasłużony relaks - umiejscowienie restauracji nad samym jeziorem sprzyja bowiem wypoczynkowi i rekreacji. Obiekt dysponuje wypożyczalnią sprzętu sportowego. Można skorzystać m.in. z kajaków, rowerków wodnych, łodzi wiosłowych, kijków nordic walking. Dysponujemy wszystkim co zapewni świetną rozrywkę na świeżym powietrzu.

o nas

Kilka słów

Huta Paprocka to kuźnia smaków, niezwykłego klimatu i niezapomnianych chwil… Obiad z przyjaciółmi, lunch służbowy czy rodzinna uroczystość – Huta Paprocka to idealne miejsce na każdą okazję. To miejsce zarówno dla zabieganych biznesmenów, przystań dla osób poszukujących relaksu, pięknych widoków i pysznej kuchni, jak i tych poszukujących sportowych wrażeń.

historię

Poznaj naszą

Przenosimy się do XVIII wieku, w którym w Księstwie Pszczyńskim została założona kuźnica żelaza. Dziś Huta Paprocka to dziedzictwo kulturowe okraszone dobrym smakiem i doprawione wyjątkowym klimatem - zapraszamy w niezwykłą podróż smaków... Niezwykłe miejsce otulone historycznym klimatem tworzy niepowtarzalną atmosferę, a jego tłem jest natura, która okala to miejsce, zachęca do spacerów, wypoczynku i oderwania się od codziennych obowiązków.