Jest nam niezmiernie miło poinformować iż zostaliśmy jednym z partnerów Wyborów Miss Polski Ziemi Tyskiej 2016, które to stanowią etap poprzedzający Ogólnopolski Finał „Miss Polski 2016”, któremu patronuje Telewizja Polsat. W programie tyskiego konkursu, oprócz wytypowania najpiękniejszej mieszkanki Tychów i okolic, zobaczymy również występy artystów.  

Etap regionalny Wyborów Miss Polski organizowany w Tychach jest po raz drugi. Zwyciężczyni zeszłorocznej edycji, Joanna Jochemczyk, znalazła się w piętnastce najpiękniejszych kandydatek Gali Finałowej Miss Polski 2015 w Krynicy – Zdroju, gdzie cała Polska mogła ją zobaczyć podczas bezpośredniej transmisji na antenie telewizji Polsat.

Sam konkurs poprzedzają kilkutygodniowe przygotowania kandydatek polegające na pracy z choreografem, wizażystą, stylistą i specjalistą do spraw wizerunku. W trakcie przygotowań uczestniczki będą miały także okazję zwiedzić ciekawe miejsca w Tychach, m.in. okolice Jeziora Paprocańskiego, Plac Baczyńskiego, Rynek wraz z Teatrem Małym, Muzeum Miejskie w Tychach, Tyskie Browarium oraz siedziby swoich Partnerów.

W tym miejscu chcielibyśmy zaprezentować fotogalerię kandydatek z ostatniej ich wycieczki.

 

LEAVE A REPLY