Sylwester i bale karnawałowe

Wyjątkowe imprezy, niezapomniane chwile

Stare powiedzenie mówi, że jaki Sylwester taki cały rok, dlatego nie warto kusić losu i spędzić ten wieczór w wyjątkowym miejscu, na najlepszym balu sylwestrowym w Tychach. Sylwester w zabytkowej Hucie Paprockiej to gwarancja świetnej zabawy do białego rana!

Noc sylwestrowa niewątpliwie niesie za sobą pewną magię. Żegnamy stary rok i witamy nowy - pełni nadziei, że będzie lepszy niż poprzedni. Każdy chce spędzić tę noc wyjątkowo.  Dlatego właśnie dbamy o to, by każda impreza, którą organizujemy była magiczna, wyjątkowa, a nasi Goście długo i mile ją wspominali.

Większości z nas Sylwester kojarzy się z szampanem, huczną zabawą, rozlegającymi się dookoła fajerwerkami i choć z reguły każda impreza sylwestrowa ma wszystkie te elementy, to jednak czasami zły wybór miejsca, bądź zła organizacja może popsuć całą zabawę.

Sylwester w Hucie Paprockiej to za każdym razem gwarancja świetnej zabawy. Wyśmienite, dobrane stosownie do okazji menu, muzyka na żywo, profesjonalna obsługa, a wszystko to w pięknych wnętrzach zabytkowej Huty Paprockiej w Tychach.


Podczas imprez serwujemy naszym Gościom ciepłe posiłki, bufet słodkości, zimną płytę. Napoje zimne i gorące bez ograniczeń.Całości dopełnia atrakcyjna i malownicza lokalizacja – nad samym Jeziorem Paprocańskim.

Najlepszym dowodem, na to, że organizowane u nas bale sylwestrowe oraz karnawałowe są na najwyższym poziomie jest fakt, że Goście, którzy się u nas bawili wracają do nas w latach kolejnych. Dlatego, każdy kto chce bawić się w Sylwestra w Hucie Paprockiej w Tychach powinien zadbać odpowiednio wcześnie o rezerwację miejsc, ponieważ z roku na rok miejsca zapełniają się coraz wcześniej, co tylko potwierdza wyjątkowość organizowanych przez nas imprez.


KARNAWAŁ 2019

Zapraszamy na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 02.03.2019 roku. Startujemy o godzinie 19:00. Koszt to 350 zł/para. Przewidziana niespodzianka z okazji Dnia Kobiet. Zaproszenia do nabycia w Restauracji od środy do niedzieli w godz.12:00-19:00.