Stypy

Przyjęcia konsolacyjne

Restauracja Huta Paprocka w Tychach sprawdzi się również jako miejsce na organizację przyjęcia konsolacyjnego. Śmierć bliskiej osoby oraz organizacja pogrzebu są to sytuacje, których nikt z nas nie chciałby nigdy doświadczyć. Niestety, prędzej czy później każdemu przychodzi się z tym zmierzyć. Zwyczajowo przyjęło się, że po pogrzebie rodzina spotyka się po uroczystości pogrzebowej podczas wspólnego poczęstunku. Jest to okazja, by dodać otuchy i okazać pogrążonym w żałobie najbliższym wsparcie. Jeszcze kilka lat temu spotkania takie robiło się w domu - obecnie na miejsce stypy wybiera się najczęściej restaurację. Jednak nie każdy lokal nadaje się na tego rodzaju rodzinne spotkanie - chodzi przede wszystkim o zapewnienie spokoju uczestnikom oraz profesjonalnej, dyskretnej obsługi.

Restauracja Huta Paprocka zapewni Państwu zarówno spokój jak i profesjonalną organizację pogrzebin. Dodatkowo pięknie zaaranżowane i w pełni klimatyzowane wnętrza oraz lokalizacja lokalu poza miejskim zgiełkiem, nad samym Jeziorem Paprocańskim, w otoczeniu drzew, sprzyjają temu by pogrzebiny przebiegły w stosownej do powagi wydarzenia, kameralnej atmosferze.

Jeśli chcecie Państwo poznać szczegóły oferty zachęcamy do kontaktu. Koszty organizacji przyjęcia pogrzebowego uzależnione są od wybranego menu, ilości posiłków oraz liczby osób uczestniczących w konsolacji.