Komunie

Uroczyste

Szukają Państwo odpowiedniego miejsca na organizację przyjęcia komunijnego w Tychach? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Restauracji Huta Paprocka.
Pierwsza Komunia to wyjątkowe wydarzenie zarówno dla dziecka, jak i jego najbliższych, dlatego dokładamy wszelkich starań, byście mogli Państwo jak najlepiej uczcić to duchowe przeżycie waszej pociechy. Zapewniamy, specjalnie na tą okazję skomponowane, pyszne menu, wyjątkową dekorację stołu oraz profesjonalną i miłą obsługę podczas trwania całego przyjęcia. W Restauracji Huta Paprocka macie Państwo możliwość wyboru z kilku pozycji dań, dlatego możecie skomponować menu, które w pełni usatysfakcjonuje Was i zaproszonych przez Was na przyjęcie gości. Dostosujemy się także do Państwa sugestii.
Przyjęcia komunijne organizujemy w przestronnej w pełni klimatyzowanej sali. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw, z którego na pewno ucieszą się najmłodsi goście. Nasz dodatkowy atut to lokalizacja - restauracja zlokalizowana jest nad samym Jeziorem Paprocańskim, pośród drzew, w najbardziej rekreacyjnej części Tychów, co stanowi idealne warunki na zorganizowanie pięknej, komunijnej sesji zdjęciowej w plenerze.


Pobierz plik