Wesele marzeń w Restauracji Huta Paprocka w Tychach

Huta Paprocka - jeszcze kilka lat temu zapomniana i zdewastowana stara kuźnica żelaza, obecnie przyciągająca elegancją i dobrym smakiem restauracja. Choć lokal chętnie jest odwiedzany przez klientów indywidualnych, rodziny z dziećmi, czy biznesmenów, to największym zainteresowaniem cieszy się wśród narzeczonych, którzy właśnie ten lokal wybierają na organizację swojego przyjęcia weselnego. Restauracja Huta Paprocka to idealne miejsce zarówno na kameralną uroczystość, jak i duże wesele. Sala restauracyjna jest w stanie pomieścić do 120 osób. Znakomita kuchnia, miła, profesjonalna obsługa, piękna okolica, elegancki wystrój, to tylko kilka z jej atutów.

Atrakcyjna lokalizacja i romantyczne okoliczności przyrody

Restauracja zlokalizowana jest nad samym Jeziorem Paprocańskim, wśród pięknych drzew. Miejsce szczególnie zachwyca latem, czyli w pełni sezonu weselnego. Zieleń, spokój, cichy szum jeziora, wszystko to sprzyja romantycznemu nastrojowi i spacerom po molo – oczywiście najlepiej we dwoje. Piękne okoliczności przyrody sprawiają, że teren przy Hucie Paprockiej to idealne miejsce na zorganizowanie niepowtarzalnej sesji zdjęciowej, a dzięki temu, że restauracja leży nad jeziorem Młoda Para może wykonać ślubną sesję zdjęciową także w łódce, na tafli jeziora.

Od stycznia 2015 roku zmianie uległy regulacje prawne dotyczące aktów stanu cywilnego, jedna ze zmian umożliwiła zorganizowanie ślubu cywilnego w plenerze, a malownicza okolica Jeziora Paprocańskiego to bez wątpienia idealne miejsce na organizację takiego wyjątkowego wydarzenia. Ślub w plenerze, a potem bajkowe wesele w Restauracji Huta Paprocka i niezapomniana zabawa do białego rana! Takiej uroczystości Wasi goście na pewno długo nie zapomną! 


Menu skrojone na miarę

Jednym z najistotniejszych elementów udanego przyjęcia weselnego jest dobrze skomponowane i smaczne menu. Często właśnie ono decyduje o tym, czy przyjęcie weselne będzie zaliczone przez Waszych gości do udanych. Decydując się na organizację wesela w Hucie Paprockiej można liczyć na profesjonalną i fachową pomoc we właściwym doborze serwowanych gościom potraw, tak by stanowiły idealną kompozycję elegancji i dobrego smaku.

Ceny proponowanych menu wahają się od 150 – 300 zł od osoby, jednak wszystko ustalamy indywidualnie – w zależności od potrzeb Narzeczonych i zapraszanych przez nich gości. Dla najmłodszych uczestników mamy atrakcyjną ofertę cenową: dzieci 0-3 lat bezpłatnie, 3-12 lat tylko 50% ceny. Zdajemy sobie sprawę, że im większa liczba gości, tym trudniej skomponować odpowiadające im menu, dlatego by ułatwić Wam to zadanie, zawsze możecie liczyć na naszą profesjonalną pomoc. Dania wychodzące z kuchni Huty Paprockiej na pewno skradną podniebienia Waszych gości. Nasi kucharze zawsze dbają o to, by zadowolić nawet  najbardziej wymagające gusta.

Planując menu weselne należy wziąć pod uwagę przede wszystkim:

- porę roku, w której będzie odbywało się przyjęcie
- długość trwania imprezy (ciepłe dania powinny być serwowane co trzy godziny)
- zaproszonych gości (np. czy są wegetarianie, osoby z celiakią, dzieci itp.)

Wystrój, który zachwyca

Dzięki właścicielom zabytkowe nieruchomości Huty Paprockiej dostały swoje drugie życie. Obiekt zachwyca elegancją i niezwykłym wyczuciem dobrego smaku zarówno w przygotowywanych potrawach jak i wystroju samego wnętrza.  Przestronne, ujmujące stylistyką klimatyzowane sale, strefa taneczna wyposażona w nowoczesny sprzęt audio, dobrze dobrane oświetlenie - znajdziecie tu wszystko co potrzebne, by czuć się komfortowo. Z taką samą dbałością o każdy szczegół podchodzimy do organizacji przyjęć weselnych. Zależy nam na tym, by stworzyć niepowtarzalny klimat, który na długie lata zapadnie w pamięć Młodej Parze oraz zaproszonym przez nich gościom.   

Dlaczego warto zorganizować wesele w Restauracji Huta Paprocka w Tychach


Powodów dla których miejsce to jest często polecane na organizację przyjęć weselnych jest mnóstwa, najczęściej wymieniane to:

*Wyśmienite menu
*Potrawy przygotowane z produktów najwyższej jakości
*Eleganckie, przestronne i klimatyzowane wnętrza
*Profesjonalna i dyskretna obsługa
*Atrakcyjna oferta cenowa
*Urokliwe otoczenie – idealne także na romantyczną sesję zdjęciową
*Duży, bezpłatny parking
*Atrakcyjna oferta dla dzieci (0-3 lat bezpłatnie; 3-12 lat 50% ceny)
*Plac zabaw dla dzieci
*Darmowe WiFi

Restauracja Huta Paprocka to najlepsze miejsce na organizację wesela w Tychach! Znajdziecie tu idealną kompozycję elegancji, dobrego smaku, historii i komfortu. Huta Paprocka to kuźnia smaków, niezwykłego klimatu i niezapomnianych chwil!

 
Kontakt:

Restauracja Huta Paprocka
ul. Nad Jeziorem 44, Tychy
tel.: 885 335 500
restauracja@huta-paprocka.pl